Кане Корсо

Лабрадор-ретривър

Немската овчарка

Битката за скалата -квалификационно състезание по ГлобалРинг

На 24 Юни 2017 година се проведе поредното състезание по ГлобалРинг спорт(NVBK) в град Намур(Белгия).

Състезанието е квалификационно за класиране на световното първенство ,което ще се проведе Октомври в Чехия.

В състезанието взеха участие и два български отбора Александър Илиев с Белджи(Poly von de Haidehow)  и Алекс с Роки(Roky de Haide Wachter).Класираха се на 4-то и 6-то място в Категория -2.На нашите отбори им трябва още един старт тази година за да се класират за финала на световната купа.

Българския клуб за спорт с кучета търси спонсори за покриване на транспортните разходи на нашият отбор-0899 87 57 89

За тези ,които не знаят-глобалринг е една от най-трудните спортни дисциплини за кучета в Света.Глобалринг се състои от 17 отделни дисциплини ,които се провеждат в един ден.На всяко състезание сценарият е различен.Подготовката на кучетата за ГлобалРинг отнема години постоянна работа.

Статии в Брой137

Немската овчарка Битката за скалата -квалификационно състезание по ГлобалРинг Цвергшнауцер Доберман Йоркшир териер Безопасни ли са препаратите срещу външни паразити