Кане Корсо

Лабрадор-ретривър

Немската овчарка

Успех за България в спорта с кучета

За втора поредна година български отбор постигна невероятен успех ,класирайки се на стълбичката на победителите на второ място.

Академия за кучета К-9

Алекс Илиев с Роки се класираха втори с 253 точки в Кат 2 по-глобалринг на финала на световната купа за 2017 година след победителя Филипо Роки от Италия с куче Филипон.

Миналата година Алекс с Белджи се класираха първи на финала 2016 ,а с Роки бяха втори в Кат1.

Тази година състезанието на Белджи не потръгна добре и се клсасираха незадоволително.

С Роки всичко вървеше много добре ,докато Роки не сгреши на търсенето на предмет.Въпреки всичко второто място на финал на Световна купа е огромен успех за българския спорт с кучета.